Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 100.24.125.162.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
61 wpisów.
Maria z Bielsko-Biała napisał/a 28 stycznia 2017 o 18:57:
Gratulacje!
Justyna z Łódż napisał/a 27 stycznia 2017 o 13:13:
Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego.
Jerzy z Gdańsk napisał/a 27 stycznia 2017 o 09:11:
Mateuszu, trzymaj się! Wiem, co znaczy ciężka praca przy tworzeniu struktur nowego ruchu i bardzo dziękuję za Twój wiodący wkład. Tylko zawistnicy nie dostrzegają tego trudu. Startuj w wyborach i jeśli nawet nie zwyciężysz, to na pewno będziesz dalej działał razem z wszystkimi koderami.
Irena z Śmieszek napisał/a 27 stycznia 2017 o 07:43:
Dziękuję Ci za wszystko, co robiłeś dla nas. Że wyrwałeś nas z tej beznadziejności, że uwierzyliśmy, że jest nas wielu. Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą. Mam nadzieję, że tego, co uzyskaliśmy dzięki KOD-owi, nie roztrwonią ci, co głośno krzyczą i mocno udzielają się w mediach. Bądź silny. tej siły nam wszystkim bardzo potrzeba.
Marta z Warszawa napisał/a 26 stycznia 2017 o 23:04:
KOD dał mi skrzydła i nadzieję! Dziękuję Mateuszu! Wiem , że nie odpuścisz , trzymam kciuki za KOD i za Ciebie.
Zofia z Warszawa napisał/a 26 stycznia 2017 o 17:42:
Mateuszu, wspieram Cię i cieszę się, że trwasz i nie poddajesz się. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele zrobiłeś i robisz dla KODu. Wierzę, że prawda zwycięży, a szczekające pieski będą musiały przeprosić. Życzę powodzenia i zwycięstwa w wyborach. Serdecznie pozdrawiam 🙂
Marcin z Warszawa napisał/a 26 stycznia 2017 o 15:48:
Mateusz, wytrwaj! Przyjaciele cię nie opuszczą. Wiemy ile cię kosztowało pracy i wyrzeczeń stworzenie KOD-u. "Grilowanie" cię za faktury, jest płytkie i robią to "małe", zazdrosne ludziki. Ty jesteś twarzą KOD i winni jesteśmy ci lojalność, bo Twoje działania nie naruszyły prawa ani statutu KOD. Mateusz, trzymaj się i pamiętaj, że KOD to MY!
Barbara z Brwinów napisał/a 24 stycznia 2017 o 16:33:
Mateusz, proszę nie poddwaj się. Wierzę, że ludziom się oczy otworzą. To zazdrość powoduje te ataki. Nie daj się, odpieraj ataki sensownym tłumaczeniem. Jesteś nam potrzebny jako twarz KOD-u. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Anna z Warszawa napisał/a 24 stycznia 2017 o 13:42:
Mateuszu, to Ty "spowodowałeś" KOD (nie znajduję w tej chwili lepszego słowa na określenie Twojego "sprawstwa") i Ty jesteś ikoną naszego ruchu. I chcę, abyś pozostał naszym liderem. Jestem przekonana, że czas przywróci właściwe proporcje wszystkim stawianym Ci dzisiaj zarzutom. Nie oczekuję od Ciebie, abyś był idealny. Pozostań sobą, takim Cię kochamy. Nie poddawaj się. Wierzę w Ciebie.
Justyna z Łódż napisał/a 19 stycznia 2017 o 15:09:
Jestem z tobą Mateuszu dziękuje że kandydujesz na lidera KOD.
Tadeusz z WARSZAWA napisał/a 18 stycznia 2017 o 11:53:
Mateuszu, nie poddawaj się. Dostałeś lekcję i wyciągnij wnioski. Jeśli się czujesz na siłach to walcz, szukaj szabel. Polityka od której się trochę odżegnywałeś niestety wymaga mocnego charakteru. Pokaż, że go masz
Anna z Piaseczno napisał/a 18 stycznia 2017 o 11:50:
Mam nadzieję, że zna Pan "Desideratę". Ja w trudnych momentach sięgam do niej. "Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci też mają swą opowieść. Życzę SIŁY DUCHA na te ciężkie chwile.
Damian z Płock napisał/a 17 stycznia 2017 o 18:25:
Nie ma ludzi idealnych. Pan Kijowski dla wielu pozostanie wzorem i autorytetem. Wierzę że wszystkie niejasności zostaną wyjaśnione.
Anna z Doba napisał/a 17 stycznia 2017 o 18:19:
Mateusz - ręce opadają na ostatnie wiadomości. Ludzie mali i podli roztrwaniają nasz wspólny kapitał bez względu na koszty i konsekwencje. Nie bacząc na nic, dezawuując Twoją pracę, opluwając wykorzystując półprawdy. Za jakiś czas będzie im można tylko zaśpiewać "miałeś chamie złoty róg"... Mała pociecha. Bardzo serdecznie jesteśmy z Tobą -
Dariusz z Opole napisał/a 17 stycznia 2017 o 12:26:
Witaj Mateusz Myślę, że wielu z nas dało Ci kredyt zaufania. Wielu z nas chciałoby żebyś pozytywnie wyjaśnił całe to zamieszanie. Moim zdaniem w pierwszej kolejności powinieneś opublikować tutaj potwierdzenie zwrotu pieniędzy za dwie ostatnie faktury ( te o których mówiłeś , że nie istnieją ) i wystawione zostały przypadkowo za nie wykonane prace. To jest podstawa , która dałaby Ci wiarygodność i pozwoliła wierzyć nam dalej, że wszystko to jest koszmarnym nieporozumieniem. Wtedy możemy czekać spokojnie , aż przygotujesz pozostałe wyjaśnienia i wytłumaczysz całą resztę. Damy Ci niezbędny czas. Zacznij proszę od najprostszej sprawy : opublikuj potwierdzenie zwrotu pieniędzy za te dwie nieszczęsne faktury. To nie wymaga ani czasu ani specjalnych opracowań. Pozdrawiam Darek
Paweł z Lubin napisał/a 15 stycznia 2017 o 01:41:
Ja tu czegoś nie ogarniam. Tydzień temu w Drugie śniadanie mistrzów, zrobili jazdę na Kijowskiego, że nie płaci alimentów. Tu widzę faktury, że płacił.
Paweł z Lubin napisał/a 15 stycznia 2017 o 01:28:
jeśli kogoś szokują te kwoty to proszę sobie znaleźć oferty pracy np na stanowisko "senior php developer", czyli kogoś kto koduje witryny i zobaczyć jakie stawki za miesiąc są proponowane. 8000-15000zł.
Maciej Karcz z Warszawa napisał/a 15 stycznia 2017 o 01:14:
Szanowny Panie Mateuszu, proszę się trzymać i nie popełniać już więcej niepotrzebnych niezręczności. Jest Pan twórcą KOD i ma Pan z pewnością miejsce na kartach historii Polski, niezależnie od tego, czym skończy się to, co wspólnie pod Pana przywództwem robimy.
Aleksandra z Bielsko-Biała napisał/a 14 stycznia 2017 o 20:19:
Panie Mateuszu proszę się nie dać, jestem z Panem życzę dużo, dużo zdrowia i siły.Pozdrawiam !!
jante z Kraków napisał/a 14 stycznia 2017 o 15:52:
Musimy się trzymać razem, bez względu na wszystko. Oni stosują taktykę sb-ecką. Tak zrobili z Wałęsą i Gwiazdą/Walentynowicz. Ale my się nie damy! Panie Mateuszu- do przodu !!